Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 gm ajutama si pe mine id contactazama tecu.titi@yahoo.com

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
qqqqqqqqqqqqqqqq
Moderator



Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/04/2010

gm  ajutama si pe mine  id contactazama      tecu.titi@yahoo.com Empty
MesajSubiect: gm ajutama si pe mine id contactazama tecu.titi@yahoo.com   gm  ajutama si pe mine  id contactazama      tecu.titi@yahoo.com Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 9:51 am

GM imi pori recupera un cont ca un baiat ma pus sai dau contu pentru cont de metin2ro si i lam dat a schimbat parola si nu mai la mai dat si avea dga +9 nimfa +9 otel +9 Mad si mam suparata si nu mai am nici un cont qacumn decit de lv 1 si inca unu de lv 76 useru qqqqqqqqqqqqqqqq si parola o stie gm si gm daca poti sami scoti si mie banu depe raresBrares useru si parola o stiu da miiai dat ban ca ma pus unu pe forum ca nul lasam in pace si nul lasam in pace pt ca ma mintit cu contu depe ro ok contacteazama la id tecu.titi si emayl tecu.titi@yahoo.com
Sus In jos
eubost1
Moderator



Mesaje : 4
Data de inscriere : 06/08/2010

gm  ajutama si pe mine  id contactazama      tecu.titi@yahoo.com Empty
MesajSubiect: Re: gm ajutama si pe mine id contactazama tecu.titi@yahoo.com   gm  ajutama si pe mine  id contactazama      tecu.titi@yahoo.com Icon_minitimeVin Aug 06, 2010 11:32 am

stiu eu un GM AM ID DE MESS DACA IL VREI ESTE fortamistycaaa7 bounce bounce bounce bounce bounce lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
 
gm ajutama si pe mine id contactazama tecu.titi@yahoo.com
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Ajutor si intrebari-
Mergi direct la: