Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O idee stralucita

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Alexandru
Moderator



Mesaje : 26
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

O idee stralucita Empty
MesajSubiect: O idee stralucita   O idee stralucita Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 11:35 am

Prima idee:
Faceti de la ch1 la ch10 ca playeri sa intre pe toate ch-urile si sa nu se provoace lag

A 2 idee:
Sa scadeti nivelul de a se sparge itemele la fierar.Sa arate cam asa:
Nivel 1-4 70%
Nivel 4-7 50%
Nivel 7-9 20%
(Credeti-ma pana acuma mi sau spoart 1 ucigator de lei,3 arme de 55,2 de 45,si 2 armuri de 48 faceti ceva va rog)
Sper sa ma sustineti cu Pro sau Contra

A 3 idee:
Faceti un magazin numit "+60"Si puneti acolo iteme de lvl 60+ +2 cu 4kk,acest magazin sa fie in map2 intre magazinul de armuri si magazinul de arme si sa aiba aces la magazin doar playeri de lvl 60+"
Cred ca am pus indei bune.Astept un raspuns:Pro sau contra?
Sus In jos
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

O idee stralucita Empty
MesajSubiect: Re: O idee stralucita   O idee stralucita Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:34 pm

ideea 1 - sunt pro deoarece cateodata este lag si playerii sa intre si pe alte ch.

ideea 2- sunt contra deoarece itemele se pot face si cu blessing scroll care este doar 5k la magazin si da succes de multe ori

si ideea 3-contra deoarece asa toti o sa aiba arme bune, de ce sa nu se bata pt ele? si sa le obtina singuri...
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

O idee stralucita Empty
MesajSubiect: Re: O idee stralucita   O idee stralucita Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:38 pm

ideea 1:excelent!!!...de multa vreme am un lag imens si as da orice sa pot juca la conditii normale:)

ideea 2:cum a spus si noobkilah itemele se pot upgrada cu blessing scroll:)

ideea 3:deja multi playeri au iteme d 60+....eu cand am venit p serverul asta am cumparat itemele d l altii...d unde leau avut ei?...ramane un mister Very Happy ...nush dak mai e necesar sa se faca un astfel de magazin
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

O idee stralucita Empty
MesajSubiect: Re: O idee stralucita   O idee stralucita Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:45 pm

GaBy a scris:
ideea 1:excelent!!!...de multa vreme am un lag imens si as da orice sa pot juca la conditii normale:)

ideea 2:cum a spus si noobkilah itemele se pot upgrada cu blessing scroll:)

ideea 3:deja multi playeri au iteme d 60+....eu cand am venit p serverul asta am cumparat itemele d l altii...d unde leau avut ei?...ramane un mister Very Happy ...nush dak mai e necesar sa se faca un astfel de magazin

1. Sunt pro ca am cateodata un lag infernal da nu chiar pana la ch10 sa faca primadata functionale primele 4 ch-uri.
2. Fale cu bless.....(eu cu bles am facut pana la +9 otelul si nu mia esuat asa si la magnetica Very Happy)
3.Sunte destule iteme de 60+ la shopurile playerilor cumpara de la ei.
Si PS la ce a spus GaBy: acei jucatori au primit armurile de la GM la fel ca mine Very Happy
Sus In jos
SpikEEE
Moderator



Mesaje : 2
Data de inscriere : 17/04/2010

O idee stralucita Empty
MesajSubiect: Re: O idee stralucita   O idee stralucita Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 10:26 am

Alexandru a scris:
Prima idee:
Faceti de la ch1 la ch10 ca playeri sa intre pe toate ch-urile si sa nu se provoace lag

A 2 idee:
Sa scadeti nivelul de a se sparge itemele la fierar.Sa arate cam asa:
Nivel 1-4 70%
Nivel 4-7 50%
Nivel 7-9 20%
(Credeti-ma pana acuma mi sau spoart 1 ucigator de lei,3 arme de 55,2 de 45,si 2 armuri de 48 faceti ceva va rog)
Sper sa ma sustineti cu Pro sau Contra

A 3 idee:
Faceti un magazin numit "+60"Si puneti acolo iteme de lvl 60+ +2 cu 4kk,acest magazin sa fie in map2 intre magazinul de armuri si magazinul de arme si sa aiba aces la magazin doar playeri de lvl 60+"
Cred ca am pus indei bune.Astept un raspuns:Pro sau contra?



Ideea 3: Se poate face altfel.Sa fie in magazine armuri de lvl 61 maxim si arme de 65 maxim.Si scoicile sa se faca 10 kk.Cum e pe Longju3 daca stie cineva de el.Pietrele sunt multumit de ele,dar daca ar fi sa se bage +6 sa se bage cu 100 kk.Dupaia chiar ar devenii mult prea usor,fiind 5 kk o piatra sau mai stiu eu cat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O idee stralucita Empty
MesajSubiect: Re: O idee stralucita   O idee stralucita Icon_minitime

Sus In jos
 
O idee stralucita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O idee buna
» O mica sugetie pentru forum!
» am o noua idee
» am o noua idee
» am o noua idee

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Sugestii-
Mergi direct la: