Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alexandru
Moderator



Mesaje : 26
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Empty
MesajSubiect: Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin   Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:07 am

DECI IN PRIMUL RAND IERI MIAM LUAT ARMURA DE 54 AM PLUSATO +5 SI ACUMA CAND AM INTRAT SA CAD DE PE SCAUN CAND AM VAZUT CA NAM ELECTROMAGNETICA+3 DIN DEPOZIT SI NICI ARMURA DE 54 +5
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wa ce servar buguit.....................fug itemele de noi...........rezolvati asta si datimile inapoi ca mor fara ele
Sus In jos
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin   Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:15 am

... pentru itemele pierdute poti contacta un gm in joc ... ( el ti le va da inapoi)
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin   Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:30 am

Alexandru a scris:
DECI IN PRIMUL RAND IERI MIAM LUAT ARMURA DE 54 AM PLUSATO +5 SI ACUMA CAND AM INTRAT SA CAD DE PE SCAUN CAND AM VAZUT CA NAM ELECTROMAGNETICA+3 DIN DEPOZIT SI NICI ARMURA DE 54 +5
Dar banii care iai dat pe acele iteme ii ai nu? Smile
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
Alexandru
Moderator



Mesaje : 26
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Empty
MesajSubiect: nU nui am   Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:12 pm

Nu ma nui am ca daca i aveam normal cami cumparam din nou x( Mad
Care e numele gm-ului pe regatul albastru?


Ultima editare efectuata de catre Alexandru in Lun Feb 01, 2010 12:12 pm, editata de 1 ori (Motiv : Motiul meu:P)
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin   Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:18 pm

Oricum ai si tu rabdare;)...Serverul este de abia la inceput si este normal sa se mai intample si chestii ca asta!

P.S.:Majoritatea gm-ilor stau in jinno(Nu ma intreba de ce ca habar n-am)asa ca e usor sa gasesti pe cineva:)
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
Continut sponsorizat





Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Empty
MesajSubiect: Re: Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin   Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin Icon_minitime

Sus In jos
 
Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» OFF CE BUG MARE
» SV NOU DE METIN
» Imi doresc asta fff mult
» iNTRATI PE SITEUL ASTA SI NU O SA REGRETATI !!
» Serverul asta este super:D!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Buguri-
Mergi direct la: