Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Parerea mea fata de Metin2GX

In jos 
+5
GaBy
BL4D3
Defiance
aLyZ
xRYUx
9 participanți
AutorMesaj
xRYUx
Moderator



Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/02/2010

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 9:24 pm

AM 2 PARERI

1..PRO..este un server reusit,interesant pt ca in primu rand sunt jocatori romani iar GM se ocupa de multe chesti si de eventuri in primu rand
2..CONTRA..esta adevarat ca se gasesc scoici (adevart 1kk destule de bun) dar era mai bn da erau PERLE ca sa putem sa ne facem itemele+9 mai rpd deoarece cad cam credu perle in scoici (mie din 32 de scoici mia dat 1 perla Crying or Very sad ) dak cineva din stafu de GM sau cei care lucreaza la server pot face cv sa gasim perle la pescar sau in orice alt loc ar fi bn si problema cu lagu e infernala Neutral Neutral


By xRYUx Very Happy
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 10:00 pm

nu cred ca ar trebui sa se schimbe nik la perle.ce nuti convine ? faci cate 1kk pe minut si vrei sa cumperi perle.vrei cam multe
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 11:59 am

Consider ca e un lucru bun, faptul ca nu se pun perlele la NPC-uri, jocul e deja destul de usor...
Din partea mea chiar ar putea sa se scumpeasca Clam-urile.
Sus In jos
BL4D3
Moderator
BL4D3


Mesaje : 12
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti(sa traiesti)

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: vai   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:11 pm

Poi daca s'ar scumpi scoicile si nu ar fi perle la negustor de ce ar mai fii privat What a Face ?
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:53 pm

Citat :
Poi daca s'ar scumpi scoicile si nu ar fi perle la negustor de ce ar mai fii privat What a Face ?
Poi deoarece pe un server real(adica nu private)nu are exista deloc clamuri la fisherman,nu ar exista soul stone cu 1k,nu ar exista carti la negustori etc.Smile
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
BL4D3
Moderator
BL4D3


Mesaje : 12
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti(sa traiesti)

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 1:53 pm

GaBy a scris:
Citat :
Poi daca s'ar scumpi scoicile si nu ar fi perle la negustor de ce ar mai fii privat What a Face ?
Poi deoarece pe un server real(adica nu private)nu are exista deloc clamuri la fisherman,nu ar exista soul stone cu 1k,nu ar exista carti la negustori etc.Smile


Eu ma refereal la perle si la iteme +9
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 1:58 pm

Citat :
Eu ma refereal la perle si la iteme +9
Ei bine nu toate privatele sunt la fel...unele sunt mai grele(SI LE ADOR:d),iar altele sunt mai usoare....am jucat cu ceva timp in urma un server(nu fac reclama)pe care toti erau lvl 99(dupa ce jucau doar de 2 zile) si aveau super iteme...ce rost mai avea? confused ...adik oricum erau toti la fel de puternici...degeaba mai jucau Neutral
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:27 pm

e foarte naspa sa ai lvl mare de la inceput.eu chiar as propune sa devina mai greu jucatul pe server ca altfel ce te mai motiveaza sa joci ?
Sus In jos
Sh00w
Moderator
Sh00w


Mesaje : 116
Data de inscriere : 03/02/2010

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:37 pm

Eu sunt PRO zic ca este bine asa cum e. Daca sar adauga perle tu vrei sai vezi pe toti cu iteme+9 ? Dupaia ce mai are rost acest joc ?
Sus In jos
Dee
Moderator
Dee


Mesaje : 3
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 28
Localizare : Alba Iulia

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeDum Feb 21, 2010 4:33 pm

bun...deeci am vazut muulte svr private care au si scoici si perle la NPC....dar acolo rata la yang era 150%/200% asa ca banii se faceau mai greu de 3 ori ca aici...si e bine asa cum e...
Sus In jos
soryn
Moderator



Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/03/2010

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: MERGE SERVERUL????????????????   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeLun Mar 22, 2010 10:39 am

SALUATARE ma merge serverul metin2gx???la mine nu merge nici forumul Sad( la voi merge ?
Sus In jos
andrei666
Moderator



Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/07/2011

Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Perle   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 10:43 pm

Sa stiti ca pe late servere costa 250kk o perla si faceai intr-o ora 200kk asa ca aci e ieftin flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea mea fata de Metin2GX Empty
MesajSubiect: Re: Parerea mea fata de Metin2GX   Parerea mea fata de Metin2GX Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerea mea fata de Metin2GX
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» !!!Metin2Gx Patch Download!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Pareri Pro sau Contra-
Mergi direct la: