Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere gm XXXL

In jos 
+4
aLyZ
CaTaW95
GaBy
MAGA&LULU
8 participanți
AutorMesaj
MAGA&LULU
Moderator



Mesaje : 21
Data de inscriere : 03/02/2010

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:04 pm

Nume real : Amagdei Iulian
Nume joc :XXXL
Caracter:Razboinic
LVL:70 IN Crestere
experienta :4 ani
MOTIVUL :VREAU SA MA ALATUR ECHIPEI DE GM,VA ROG SA POSTATI CARE SUNTETI DE ACORD ,MUTUMESC santa santa
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:17 pm

Eu zic ca ar trebuii sa ti se dea o sansa...adica sa te faca JGM(Junior game master-adica gm timp de 7 zile) si daca te descurci sa te faca GM What a Face
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:18 pm

GaBy a scris:
Eu zic ca ar trebuii sa ti se dea o sansa...adica sa te faca JGM(Junior game master-adica gm timp de 7 zile) si daca te descurci sa te faca GM What a Face
Pai sa zis de multe ori ca nu se mai da GM dar am auzit ca sar putea sai scoata GM lui Shuringun
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:30 pm

de ce sa ii scoate GM lui Shuringun . E printre cei mai buni Gm de pe server.el stie sa asculte jucatorii nu ca altii si nu da iteme aiurea.daca ar fi sa votez cel mai bun Gm de pe sv el ar fi o optiune
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:31 pm

aLyZ a scris:
de ce sa ii scoate GM lui Shuringun . E printre cei mai buni Gm de pe server.el stie sa asculte jucatorii nu ca altii si nu da iteme aiurea.daca ar fi sa votez cel mai bun Gm de pe sv el ar fi o optiune
Eu asa iam auzit vb-nd pe server dar acum nush:D
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
MAGA&LULU
Moderator



Mesaje : 21
Data de inscriere : 03/02/2010

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:32 pm

GaBy a scris:
Eu zic ca ar trebuii sa ti se dea o sansa...adica sa te faca JGM(Junior game master-adica gm timp de 7 zile) si daca te descurci sa te faca GM What a Face
dar daca ''mar face gm '' cine ar trebuie sa ma faca ?
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:33 pm

MAGA&LULU a scris:
GaBy a scris:
Eu zic ca ar trebuii sa ti se dea o sansa...adica sa te faca JGM(Junior game master-adica gm timp de 7 zile) si daca te descurci sa te faca GM What a Face
dar daca ''mar face gm '' cine ar trebuie sa ma faca ?
Pai cel ce detine jocul cred eu...... am sa ii zic eu deseara sa intre pe aici pe forum sa iti verifice cererea si ams a pun si o vb buna:P
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
MAGA&LULU
Moderator



Mesaje : 21
Data de inscriere : 03/02/2010

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:34 pm

CaTaW95 a scris:
MAGA&LULU a scris:
GaBy a scris:
Eu zic ca ar trebuii sa ti se dea o sansa...adica sa te faca JGM(Junior game master-adica gm timp de 7 zile) si daca te descurci sa te faca GM What a Face
dar daca ''mar face gm '' cine ar trebuie sa ma faca ?
Pai cel ce detine jocul cred eu...... am sa ii zic eu deseara sa intre pe aici pe forum sa iti verifice cererea si ams a pun si o vb buna:P
Pai atunci mersi mul
Sus In jos
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:10 pm

GaBy a scris:
Eu zic ca ar trebuii sa ti se dea o sansa...adica sa te faca JGM(Junior game master-adica gm timp de 7 zile) si daca te descurci sa te faca GM What a Face


bn zis Razz
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 1:13 pm

1) Shuringun chair este unul dintre cei mai buni GM de pe server
- este printre putinii care iti raspunde la PM-uri
- te ajuta intotdeauna cand ai o problema
- este online mai mult decat ceilalti GM-i la un loc Very Happy
drept urmare nu vad nici un motiv sa-i scoata rankul de GM

Cat despre cererea lui XXXL, sunt de parere ca ar trebui sa mai astepti putin, pana se mareste comunitatea, avem destui GM-i deocamdata... "parerea mea"
Sus In jos
shnakeeRO
Moderator
shnakeeRO


Mesaje : 33
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg Jiu

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 1:18 pm

bine zis Defiance shurigun a mai si muncit si la clipul ala pe youtube fara de care eu nu ajungeam pe serverul asta super
Sus In jos
savudavidalex
Moderator



Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/02/2010

cerere gm XXXL Empty
MesajSubiect: Re: cerere gm XXXL   cerere gm XXXL Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:42 pm

aLyZ a scris:
de ce sa ii scoate GM lui Shuringun . E printre cei mai buni Gm de pe server.el stie sa asculte jucatorii nu ca altii si nu da iteme aiurea.daca ar fi sa votez cel mai bun Gm de pe sv el ar fi o optiune


Sunt de acord cu aLyZ dc sa ii dea lui Shuringun?????
Sus In jos
 
cerere gm XXXL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CERERE GM!!!
» Cerere GM by Roxy
» Cerere Gm Rennne98Ro
» Cerere gm Alexandru2
» Cerere Moderator

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Pareri Pro sau Contra-
Mergi direct la: