Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scoate`m Chineza?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ZiPPP
Moderator



Mesaje : 48
Data de inscriere : 04/02/2010

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 7:53 pm

eu propun sa scoateti chineza si sa o inlocutiti cu english sau Ro ca nu pricep nnimica nici la msiuni cat nici laTeleporter macar la teleproter sa fie scoasa

Pro
Contra?
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 7:54 pm

ZiPPP a scris:
eu propun sa scoateti chineza si sa o inlocutiti cu english sau Ro ca nu pricep nnimica nici la msiuni cat nici laTeleporter macar la teleproter sa fie scoasa

Pro
Contra?

PRO ptr teleporter am sa il ajut eu pe adminul principal:)
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:47 pm

Baieti traducerea pentru teleporter la planse este:
Prima plansa-Imha(Pentru cei albastrii),Waryong(Pentru cei galbeni),Jungrang(Pentru cei rosii)
A doua plansa-Valley of seryoung
A treia plansa-Yongbi desert
A patra plansa-Mount Sohan
A cincea plansa-O plansa care nam vazuto pe serverul oficial dar nu este nici un mob pe ea:P
Daca ai lvl 60+ si a pesi pe al 6-lea buton iti vai mai aparea o lista dar datorita bugurilor va aparea o singura mapa pe ea(Fireland)
Sper sa va fie de folos...si sunt PRO ideei...ar trebuii sa se traduca misiuniile deoarece si el iti dau o gramda de xp;)
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:50 pm

toti credem ca ar trebui traduse.dar e foarte greu de tradus.cine se ofera? caci stafful nu e obligat
Sus In jos
ZiPPP
Moderator



Mesaje : 48
Data de inscriere : 04/02/2010

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 9:23 pm

sti ca eu si intru nonstop cand jok pe forum Neutral sa vaD?
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 9:24 pm

ZiPPP dar sunt usor de memorat:|....adik cele mai importante sunt 2 3 si 4(adik seryoung,yongbi si mount sohan).
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
ZiPPP
Moderator



Mesaje : 48
Data de inscriere : 04/02/2010

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 9:25 pm

sa zicem ! un Admin TC
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 1:32 pm

Mda..am vazut inca un Topic de genu' "sa se traduca quest-urile"...
Nici nu va puteti imagina cat e de munca la asa ceva, nu e ca si cum ai traduce tot cu Google Translate Mad Mad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scoate`m Chineza? Empty
MesajSubiect: Re: Scoate`m Chineza?   Scoate`m Chineza? Icon_minitime

Sus In jos
 
Scoate`m Chineza?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Pareri Pro sau Contra-
Mergi direct la: