Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Banner la foro + Semnatura !!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
TerrorBoy
Moderator
TerrorBoy


Mesaje : 7
Data de inscriere : 05/02/2010

Banner la foro + Semnatura !!! Empty
MesajSubiect: Banner la foro + Semnatura !!!   Banner la foro + Semnatura !!! Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 7:18 pm

O sugestie buna =)

Daca puteti sa schimbati banneru la foro nu e misto e normalu si nu prea mai da placera sa se vada Wink
Si in al 2 rand sa sea activeze semnaturile daca. (Daca nu stiti MP MesajPrivat si va informez) sant expert in aceste forumuri Razz Good Luck =))

Att TerroRBoy
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Banner la foro + Semnatura !!! Empty
MesajSubiect: Re: Banner la foro + Semnatura !!!   Banner la foro + Semnatura !!! Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:28 pm

eu teas sfatui sa nu te ambalezi pe subiectul asta.sunt mult mai multe probeleme mai importante ca astea care trebuie rezolvate.asteapta sa fie sv calumea apoi sa vii cu astfel de sugestii
Sus In jos
TerrorBoy
Moderator
TerrorBoy


Mesaje : 7
Data de inscriere : 05/02/2010

Banner la foro + Semnatura !!! Empty
MesajSubiect: Scuzama ¬¬"   Banner la foro + Semnatura !!! Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 1:14 am

Scuzama dar categoria este Sugestii nu am vazut sa scrie
Citat :
Sugestii pentru joc sau Sugesti pentru forum etc...
asa ca nu imi poti spune tu mie sa nu ma ambalez este duar o sugestie pe care o poate face cand vrea ¬¬"


Ultima editare efectuata de catre TerroRBoy in Sam Feb 06, 2010 1:15 am, editata de 1 ori (Motiv : Mici probleme ale textului !!!!)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Banner la foro + Semnatura !!! Empty
MesajSubiect: Re: Banner la foro + Semnatura !!!   Banner la foro + Semnatura !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Banner la foro + Semnatura !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Sugestii-
Mergi direct la: