Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cand se termina ??

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ZiPPP
Moderator



Mesaje : 48
Data de inscriere : 04/02/2010

Cand se termina ?? Empty
MesajSubiect: Cand se termina ??   Cand se termina ?? Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:07 pm

Cand puii meii se termina cu RR-urile ... erorile..si toate acestea? ca toata ziua numa in rr ati tinuto nu am putu sa fac P de la ora 7 diminineta pana acum cand este 9:07 X( va rog frumos sa faceti o zi serveru`l ca incepe iarasi scoala si ce am facut .. de 4 zile am tot lvl 71X(?
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

Cand se termina ?? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se termina ??   Cand se termina ?? Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:09 pm

ZiPPP si eu ma enervez dar vad k nimeni din staff nu raspunde pe mess Neutral, nu avem ce sa facem decats a astepta, crezi k eu am crescut bn pana la lv 59? Sad
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Cand se termina ?? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se termina ??   Cand se termina ?? Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 2:42 am

adminii dau restart pentru a reduce din lag si pentru a face ca sv sa nu mai aiba atea erori dar tot multe sunt.totusi nu e un sv oficial ci unul privat ... si pentru unul privat e super !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cand se termina ?? Empty
MesajSubiect: Re: Cand se termina ??   Cand se termina ?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cand se termina ??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cand Descide serv?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Ajutor si intrebari-
Mergi direct la: