Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 am o noua idee

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
K1ng0fM3tin2
Moderator



Mesaje : 18
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 27
Localizare : TULCEA

am o noua idee Empty
MesajSubiect: am o noua idee   am o noua idee Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:34 pm

in fiecare dimineata sambata sa apara toti bossi de din toate lumile dar nu in oras unde vrea adminul
Sus In jos
savudavidalex
Moderator



Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/02/2010

am o noua idee Empty
MesajSubiect: bun   am o noua idee Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:36 pm

pana acum nu am fost de acord cu nici o idee dar e buna ideea pentru playeri mai mici care nu stiu cum arata bosii Very Happy dar daca toti tabara pe cineva ce se intampla ???Very Happy in rest ideea este buna mi-e teama sa nu tabare pe unu de lvl mic ca il fac praf deci as propune sa fie si un GM pe acolo care sa regleze bosii adica daca se complica sa ii omoare
Sus In jos
xRYUx
Moderator



Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/02/2010

am o noua idee Empty
MesajSubiect: Re: am o noua idee   am o noua idee Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:38 pm

o idee buna dar dak 4 bossi se strang pe un player ce o fii el mental corp sura arme dak da toti odata il omoara si ii afecteza si pe ceilaltisi or sa oara multi imediat

Suspect
iar dak ii cade o lada de ex reaper box ii cade lu unu de lvl mic se va lasa cu scaldal si in primu rand si de asta am uitat se va face un LAG IMENS lol!
normal ca o sa atace toti da tiam sp ca dat ""tabara"" 5 pe un player il omoara imediat

P.S>am vazut ca nui prima oara cand postezi chestia asta posteaza doar o data si e suficient ca aici nu le pui de frumusete lol! se uita toti pe forum lol!
Sus In jos
Finzz
Moderator
Finzz


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

am o noua idee Empty
MesajSubiect: Re: am o noua idee   am o noua idee Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 5:35 pm

nu mai deschide atatea topicuriiiiiiiiiiiiiiiiii
Sus In jos
http://file:///C:/Documents%20and%20Settings/alex/Desktop/motoci
Continut sponsorizat





am o noua idee Empty
MesajSubiect: Re: am o noua idee   am o noua idee Icon_minitime

Sus In jos
 
am o noua idee
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o noua idee
» am o noua idee
» idee buna ast pareri :P :D
» O idee buna
» O mica sugetie pentru forum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Comunitate :: Events-
Mergi direct la: