Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Serverul asta este super:D!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:48 pm

Fratilor ador serverul asta Very Happy !!!Serverul asta este super deoarece este private si mai e si cu romani:)...singura lui problema este ca nu prea are playeri si este lag cam mare Sad ...in rest serverul esti super tare si nu este la fel de usor k pe altele unde poti sa faci lvl 99 in o singura zi lol!
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Re: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:53 am

zici bn Very Happy
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Re: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:05 pm

e foarte fain serverul dar are multe probleme si buguri.sper sa nu se inchida serverul curand cum se intampla la toate serverele private
Sus In jos
MAGA&LULU
Moderator



Mesaje : 21
Data de inscriere : 03/02/2010

Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Re: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 10:45 am

aLyZ a scris:
e foarte fain serverul dar are multe probleme si buguri.sper sa nu se inchida serverul curand cum se intampla la toate serverele private
PAREAREA ESTE BUNA SA NU SE INCHIDA SERVERUL CURAND SI SA NU MAI AVEM ATATEA BUGURI SI LAG
Sus In jos
filiblox
Moderator
filiblox


Mesaje : 11
Data de inscriere : 04/02/2010

Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Re: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:32 pm

Ma scuzati ca intervin !
Am observat ca toti spuneti despre buguri si lag ...
Pai uitati cum sta treaba , daca ati da si voi o mana de ajutor communitatii sar dezvolta si cu timpul se vor rezolva toate problemele .
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Re: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:36 pm

noi ne dam seama ca daca am ajuta cu toti aceste lucruri se vor ameliora.dar vezi si tu ca putem ajuta doar prin sugestii si vorbe.fapte foarte putine putem face .stafful nu ne prea lasa sa ajutam serverul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Serverul asta este super:D! Empty
MesajSubiect: Re: Serverul asta este super:D!   Serverul asta este super:D! Icon_minitime

Sus In jos
 
Serverul asta este super:D!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MERGE SERVERUL????????????????
» Parerea mea fata de Metin2GX
» OFF CE BUG MARE
» servar pvm metin2e super
» Daca nu se rezolva asta eu ma las de metin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Pareri Pro sau Contra-
Mergi direct la: