Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Inregistrari pentr staff

In jos 
+12
aLyZ
UraniuM
filiblox
floody
Finzz
noobkillah
slayerr
kokolino1996
paintito
Alexandru
Crysis
Laurrent
16 participanți
AutorMesaj
Laurrent
Admin
Laurrent


Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/01/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeDum Ian 17, 2010 3:35 am

De astazi inregistrarile pentru staff( al forumului ) sunt deschise .
Cautam moderatori .
Cererea va fi facuta in felul urmator
Nume si Prenume
Varsta ( peste 18 ani din motive legale )
Localitatea
Judet
Caracterul de pe Metin2Galaxy
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate ?
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com
Crysis
Moderator



Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/01/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 6:36 pm

Buna!!Ma numesc Ciobotaru Cristian,numele meu in joc este Crysis si sunt sura arme magice, am 16 ani si sunt din judetul Galati si miar placea sa devin moderator pentru k nu am fost niciodata si cred k e super misto!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

```Laurrent EDIT:
Din cauza limbajului tau din joc observat de mine , cererea ta este respinsa.
Sus In jos
Alexandru
Moderator



Mesaje : 26
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Va rog mult   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:12 am

MA numesc Munteanu Alexandru am 19 ani si 3 luni sunt din localitatea Iasi judet Iasi,caracterul pe metin2Galaxy este razboinic nume: Alexandru2 lvl 57 (In crestere)Corp,imi doresc sa intru in comunitate deoarece cred ca o sa ma descurc si imi place servarul Galaxy foarte mult.Va multumesc,astept un raspuns.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dc nu mai merge servarul??
Sus In jos
paintito
Moderator
paintito


Mesaje : 2
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Roman

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Si eu vreau sa ....   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:57 am

Buna ma numesc Virvaroi Marius din municipiul Roman judetul Neamt, am 18 si 7 luni Surprised in Metin Galaxy am un ninja pe nume Bee lvl 74 in devenire 80 si imi doresc foarte mult sa devin modelator deoarece nu am fost si sunt foarte curios cum e.Imi place foarte mult sv vostru ,sper k o sa ma acceptati.Va multumesc. Smile
Sus In jos
kokolino1996
Moderator
kokolino1996


Mesaje : 3
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Botosani(oras)

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Vreau sa fiu [MOD](eu nu-s paralel cu metinu de loc!)!   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:05 am

Buna ma numesc Pirvu Alexandru si am o experienta de 3 ani in Metin2!M-am nascut pe 18.02.1990 si trebuie sa implinesc 20 de ani!Am multa experianta in Metin2 si am si ajutat la creerea serverelor private!Eu sunt Din Judetu Botosani;Localitatea Botosani;(sper ca nu o sa ma dezavantajeze factul ca sunt din Moldova)!
Odata facut [MOD] eu am sa respect parerile tuturor si nu am sa las sa se permita certuri,daca nu am sa am drept la ban atunci am sa fac video sau poza la cei care incalca regulile si am sa i le dau unui [GM]! Numele meu in joc e Arhanghel si am lvl 65 in CRESTERE,cresc repede!NU e primul meu server in care voi fi [MOD] daca ma faceti,am fost si [GM]! Va rog sa ma faceti [MOD] NU o sa regretati9100%0 stiu ce fac si am foarte mare experienta!!Eu stiu care-i treaba cu echipa jocului bn ca mai sus de [GM] nu am ajuns dar totus stiu sa fiu un [MOD]!!!Va Rog Astept un raspuns cat de repede!!VA ROG STIU CE FAC!!










bounce lol!


Ultima editare efectuata de catre kokolino1996 in Lun Feb 01, 2010 7:08 am, editata de 3 ori (Motiv : Unele Greseli pe aici p colo:)))
Sus In jos
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:12 pm

Ma numesc Catalin (numele de familie spun doar la gm) si am 17 ani.
Localitate: Timisoara
Judet: Timis
Caracterul de pe metin2gx este CaTaLiN (sunt razboinic) sau celalalt caracter DaiSUKE (acesta e sura)
Eu cred ca sunt bun pentru a fi MOD deoarece stiu foarte bine jocul metin2. Eu intru in fiecare zi cam 1 ora pe forumul metinului RO si raspund la intrebari sau la sugestii. As vrea sa fiu mod pentru ca ma pricep foarte bine in GFX, Siteuri si in Forumuri. In plus am avut si eu un server de un joc da nu mmorpg si am avut un site plin de jocuri unde aveam cate 50-100 de accesari pe zi Very Happy . Deci astept un raspuns.
Sus In jos
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:36 pm

slayerr a scris:
Ma numesc Catalin (numele de familie spun doar la gm) si am 17 ani.
Localitate: Timisoara
Judet: Timis
Caracterul de pe metin2gx este CaTaLiN (sunt razboinic) sau celalalt caracter DaiSUKE (acesta e sura)
Eu cred ca sunt bun pentru a fi MOD deoarece stiu foarte bine jocul metin2. Eu intru in fiecare zi cam 1 ora pe forumul metinului RO si raspund la intrebari sau la sugestii. As vrea sa fiu mod pentru ca ma pricep foarte bine in GFX, Siteuri si in Forumuri. In plus am avut si eu un server de un joc da nu mmorpg si am avut un site plin de jocuri unde aveam cate 50-100 de accesari pe zi Very Happy . Deci astept un raspuns.

eu sunt pro catalin ca e de treaba Very Happy
Sus In jos
Finzz
Moderator
Finzz


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:43 pm

ma numesc neculau alexandru si an 21 de ani.
localitate:botosani
judet:botosani
characterul meu de pe metin galaxy este Finz si am lvl 80,eu stau cate 2 ore pe zi pe site-ul metin2 us si ajut playeri stiu engleza foarte bine pe us am alt cont tot de lvl 80,joc acest joc (metin) mmorpg de foarte mult timp.sunt priceput la forumuri site-ri si GFX, daca voi obtine acest post [MOD],voi ajuta orice player care are nevoie de ajutor.astept raspuns Inregistrari pentr staff Icon_biggrin
Sus In jos
http://file:///C:/Documents%20and%20Settings/alex/Desktop/motoci
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:46 pm

Vreau sa primeasca WARN alexboss34 ca a copiat aproape ce am zis eu. Si vreau dovada ca are lv 80 pe us.In plus nu cred ca are 21 de ani....
Sus In jos
floody
Moderator
floody


Mesaje : 39
Data de inscriere : 04/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 11:35 am

Nume si Prenume:nicolae bogdan
Varsta:19
Localitatea:bucuresti
Judet:ilfov
Caracterul de pe Metin2Galaxy:shaman vindecator
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate ?
STiu comenzi am experienta in metin de aproape 3,4 ani ,stiu engleza foarte bine , si un pic franceza si italiana,si ma pricep si in forumuri am avut 2 ,am jucat pe vreo 10 svr si o sa aduc cel putin 10 cam 15,20 o sa fac o lista cu numele lor si o sa pun siteurile pe care am facut reclama !

O sa le pun astazi sau cel tarziu maine!

Best regards!

Edit: 1:http://metin2.3xforum.ro/viewtopic.php?pid=4479#4479
2:http://forum.computergames.ro/142-free-2-play-jocuri-online-gratuite/566321-metin2-server-privat-romanesc.html#post40810399

Si lista va continua
Sus In jos
filiblox
Moderator
filiblox


Mesaje : 11
Data de inscriere : 04/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 4:50 pm

Nume si Prenume : Arbunea Ionut
Varsta ( peste 18 ani din motive legale ) : 15
Localitatea : Focsani
Judet : Vrancea
Caracterul de pe Metin2Galaxy : filiblox
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate : Stiu ca nu indeplinesc condtitia varstei propuse de dumneavoastra , dar imi pot incerca norocul ca orice membru.
Cateva Date despre mine : Ma pricep in html ,php , visual basic webdesign,cinema4d.Imi place foarte mult sa studiez limbaje de progamare intrucat pentru websiteuri si pentru kituri patchuri crackuri etc...
Stiu a ma comporta intr-o communitate de gaming , ajut oamenii atunci cand imi cer ajutorul , respect regulile propuse de fondatorul comunitatii , si cel mai important este ca am " cei 7 ani de acasa " pe care multi de aici nu ii au .
Asa ca daca doriti si binevoiti a ma primi in communitatea voastra eu va sunt respectuos si binevoitor de a intra .
Va multumesc pentru Timpul acordat !

Semnat : ~ Arbunea Ionut ~[b]
Sus In jos
UraniuM
Moderator
UraniuM


Mesaje : 3
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 33

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:04 pm

Nume si Prenume : Barbu Cristian
Varsta ( peste 18 ani din motive legale ) : 19
Localitatea :Eforie Nord
Judet : Constanta
Caracterul de pe Metin2Galaxy : EpsyLoN
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate : Deoarece am destula esperienta in jocul acesta (3ani joc,2 ca gm).Ajut pe oricine cu orice .
Cateva Date despre mine : Sunt o fire destul de sociabila,ajut playeri cu experienta putina si le raspund la intrebari.Am fost 2 ani GM si mai multe ranguri pe diverse servere private.Cunosc foarte bine comenzile de GM.Sper ca o sa ma primiti in comunitatea dumneavoastra .
Multumesc ca ma-ti ascultat ! Very Happy

Best Regards UraniuM !
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: aLyZ   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:19 pm

Cererea va fi facuta in felul urmator
Nume si Prenume :Zaharia Alexandru
Varsta ( peste 18 ani din motive legale ):16
Localitatea:Botosani
Judet:Botosani
Caracterul de pe Metin2Galaxy:aLyZ -lvl 72
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate ?: Consider ca merit sa fac parte din stafful serverului deoarece sunt o persoana activa si destul de sociabila.Imi place sa fiu de ajutor si imi doresc ca serverul sa ramana deschis inca mult timp de acum si sper ca asa se va intampla.Doresc din inima sa ajut serverul si sa facem din el unul foarte apreciat.


Aceste putine vorbe nu-mi vor asigura intrarea in staff , dar sper ca v-au facut o impresie buna despre mine .

Doresc tuturor un joc placut !

Cu respect aLyZ
Sus In jos
ZiPPP
Moderator



Mesaje : 48
Data de inscriere : 04/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:22 pm

aLyZ a scris:
Cererea va fi facuta in felul urmator
Nume si Prenume :Zaharia Alexandru
Varsta ( peste 18 ani din motive legale ):16
Localitatea:Botosani
Judet:Botosani
Caracterul de pe Metin2Galaxy:aLyZ -lvl 72
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate ?: Consider ca merit sa fac parte din stafful serverului deoarece sunt o persoana activa si destul de sociabila.Imi place sa fiu de ajutor si imi doresc ca serverul sa ramana deschis inca mult timp de acum si sper ca asa se va intampla.Doresc din inima sa ajut serverul si sa facem din el unul foarte apreciat.


Aceste putine vorbe nu-mi vor asigura intrarea in staff , dar sper ca v-au facut o impresie buna despre mine .

Doresc tuturor un joc placut !

Cu respect aLyZ

@ PRo Razz

@ si Ionutz
Sus In jos
TerrorBoy
Moderator
TerrorBoy


Mesaje : 7
Data de inscriere : 05/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Cerere moderador!!!!   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 3:34 pm

Nume si Prenume: George Daniel
Varsta ( peste 18 ani din motive legale ): 16
Localitatea: Dofteana
Judet: Bacau
Caracterul de pe Metin2Galaxy: Ninja: Nume TerroRBoy
[quote]De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate ?
1-Pentru ca stiu bine sa moderez un foro sau o categorie ( am 3 foros care sant admin stiu foarte bine sami fac treaba de moderador)
2-Am fost moderador pe (Metin2.es metin legal)
3-Stiu cum sa vorbesc cu oameni si sa ii ajut la ori ce ora au nevoie
4-Sant online 24H pe zi pe foro daca e nevoie
5-Vreu sa ma fac moderador pentru ca imi place sa ajut pe ceilalti =))

Att TerroRBoy


Ultima editare efectuata de catre TerrorBoy in Sam Feb 06, 2010 2:18 pm, editata de 5 ori (Motiv : Repararea unelor greseli !!!!)
Sus In jos
Sh00w
Moderator
Sh00w


Mesaje : 116
Data de inscriere : 03/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 3:40 pm

In primul rand sa ma prezint:
Ma numesc Mihai Catalin (prieteni imi spun Cata)
Locuiesc in Timisoara, judetul Timis.

De ce cred ca sunt bun pentru a deveni MOD:
-Eu cred ca sunt bun pt acest post pentru ca ma inteleg bine cu orice fel de playeri si pot sa rezolv certurile.
-Ma pricep foarte bine in acest joc stiu multe lucruri, RESPECT regulamentul in JOC cat si pe FORUM.
-Vizitez de 2-3 ori pe saptamana Forumul Metin2RO unde raspund la intrebari sau adaug sugestii etc.
-Nivelul meu maxim este 86 (pe finalongju2) iar aici am 75 pe ninja si 79 pe razboinic.
Eu cred ca ma voi descurca foarte bine in acest post, acum sa vad daca voi fi ales .
Multumesc ca mati ascultat!
Sus In jos
shnakeeRO
Moderator
shnakeeRO


Mesaje : 33
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg Jiu

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 3:59 pm

TerroRBoy a scris:
Nume si Prenume: George Daniel
Varsta ( peste 18 ani din motive legale ): 16
Localitatea: Dofteana
Judet: Bacau
Caracterul de pe Metin2Galaxy: Ninja: Nume TerroRBoy
Citat :
De ce credeti ca sunteti bun pentru a deveni MOD in aceasta comunitate ?
1-Pentru ca stiu bine sa moderez un foro sau o categorie ( am 3 foros care sant admin stiu foarte bine sami fac treaba de moderador)
2-Am fost moderador pe (Metin2.es metin legal)
3-Stiu cum sa vorbesc cu oameni si sa ii ajut la ori ce ora au nevoie
5-Sant online 24H pe zi pe foro daca e nevoie
6-Vreu sa ma fac moderador pentru ca imi place sa ajut pe ceilalti =))

Att TerroRBoy

dar din pacate ai o problema foarte foarte grava : "NU STII SA NUMERI" si asta e foarte nasol "1...2...3...5...6" lol! lol! lol!
Sus In jos
Sh00w
Moderator
Sh00w


Mesaje : 116
Data de inscriere : 03/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 4:02 pm

Scz credeam ca este vorba de mne...


Ultima editare efectuata de catre Sh00w in Vin Feb 05, 2010 5:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
TerrorBoy
Moderator
TerrorBoy


Mesaje : 7
Data de inscriere : 05/02/2010

Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Numere!!   Inregistrari pentr staff Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 4:59 pm

shnakeeRO toti mai gresim de asta este pus idit si ms pentru ca miai spus =)) acum este correc ^^!!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inregistrari pentr staff Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrari pentr staff   Inregistrari pentr staff Icon_minitime

Sus In jos
 
Inregistrari pentr staff
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Noutati :: Noutati despre joc-
Mergi direct la: