Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 sper sa fiu acceptat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Finzz
Moderator
Finzz


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

sper sa fiu acceptat Empty
MesajSubiect: sper sa fiu acceptat   sper sa fiu acceptat Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:36 pm

ma numesc alexandru si an 21 de ani.
localitate:botosani
judet:botosani
characterul meu de pe metin galaxy este Finz si am lvl 80,eu stau cate 2 ore pe zi pe site-ul metin2 us si ajut playeri stiu engleza foarte bine pe us am alt cont tot de lvl 80,joc acest joc (metin) mmorpg de foarte mult timp.sunt priceput la forumuri site-ri si GFX, daca voi obtine acest post [MOD],voi ajuta orice player care are nevoie.astept un raspuns sper sa fiu acceptat Icon_biggrin
Sus In jos
http://file:///C:/Documents%20and%20Settings/alex/Desktop/motoci
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

sper sa fiu acceptat Empty
MesajSubiect: Re: sper sa fiu acceptat   sper sa fiu acceptat Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:47 pm

Dar mai copiat tot ce am zis eu aproape......Si zimi numele care are lv 80 ca ma uit in top sa vad daca e adevarat ;-)
Sus In jos
Finzz
Moderator
Finzz


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

sper sa fiu acceptat Empty
MesajSubiect: Re: sper sa fiu acceptat   sper sa fiu acceptat Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:58 pm

numele este:boculoi, daca ai auzit de el de pe metin2 us uitate in top si o sa vezi este sura bm Wink
Sus In jos
http://file:///C:/Documents%20and%20Settings/alex/Desktop/motoci
filiblox
Moderator
filiblox


Mesaje : 11
Data de inscriere : 04/02/2010

sper sa fiu acceptat Empty
MesajSubiect: Re: sper sa fiu acceptat   sper sa fiu acceptat Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:42 pm

alexboss34 a scris:
ma numesc alexandru si an 21 de ani.
localitate:botosani
judet:botosani
characterul meu de pe metin galaxy este Finz si am lvl 80,eu stau cate 2 ore pe zi pe site-ul metin2 us si ajut playeri stiu engleza foarte bine pe us am alt cont tot de lvl 80,joc acest joc (metin) mmorpg de foarte mult timp.sunt priceput la forumuri site-ri si GFX, daca voi obtine acest post [MOD],voi ajuta orice player care are nevoie.astept un raspuns sper sa fiu acceptat Icon_biggrin

Wrong
Ma baieti voi stiti cum sa postati o cerere si mai ales unde ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





sper sa fiu acceptat Empty
MesajSubiect: Re: sper sa fiu acceptat   sper sa fiu acceptat Icon_minitime

Sus In jos
 
sper sa fiu acceptat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Helppppppppppppp Me

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Noutati :: Noutati despre joc-
Mergi direct la: