Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ma deci i culmea bugurilor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alexandru
Moderator



Mesaje : 26
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Ma deci i culmea bugurilor Empty
MesajSubiect: Ma deci i culmea bugurilor   Ma deci i culmea bugurilor Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:46 pm

Inainte sa zica gm ca sa dam logout ca inchide sv 5 min. miam cumparat dga +8 de la cineva si acum cand am intrat nam nici bani nici armura,deci ce naiba din 24kk mai am 3k ca am dat 21kk pe armura dar armura no mai am si nici bani..........................o vreau inapoi am muncit 5 ore sa fac 24kk
Sus In jos
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

Ma deci i culmea bugurilor Empty
MesajSubiect: Re: Ma deci i culmea bugurilor   Ma deci i culmea bugurilor Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 3:51 pm

zi la Razvan sa ti le dea! (xXNiNjAXx)
Sus In jos
Alexandru
Moderator



Mesaje : 26
Data de inscriere : 30/01/2010
Varsta : 33

Ma deci i culmea bugurilor Empty
MesajSubiect: daaaaaaa   Ma deci i culmea bugurilor Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 4:02 pm

da ce el mi le fura?
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Ma deci i culmea bugurilor Empty
MesajSubiect: Re: Ma deci i culmea bugurilor   Ma deci i culmea bugurilor Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 9:07 pm

nu ti le fura .asa a fost la toti playerii.cred ca se reseteaza multe chestii.asa am patit si eu .aveam black steel armor +7 si armura de sura +7 , nymph +8 , fms cu 51 avg , si 20kk si prafu de pe toba mio ramas
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma deci i culmea bugurilor Empty
MesajSubiect: Re: Ma deci i culmea bugurilor   Ma deci i culmea bugurilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Ma deci i culmea bugurilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Buguri-
Mergi direct la: