Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu merge sv ....

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 2:24 pm

Stie toata lumea chestia aia de la srv cu Failed To Connect....
Pai de multe ori mi se intampla mie si e minune daca imi merge .Dar astazi ma scos asa din senin de pe srv si nu mai puteam intra si chestia aia cu Failed... imi aparea.Apoi sun un prienten sil intreb daca lui i merge si el zicea ca ii merge perfect.Va rog sa imi explicati si mie ce se intampla ?


Si mai era si chestia aia cu Sageata Rosie de pe Site-ul serverului.La login imi aprea rosu si al Char si World imi aparea verde.Tot nu inteleg de ce imi apare Rosu la Login daca la prietenul meu ii merge sv
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:53 pm

in momentul acela serverul nu functiona...prietenul tau probabil a avut norok si nu a fost deconectat dar daca sar fi relogat ar fi patit aceeasi eroare:)(Sunt sigur k sa rezolvat dupa cateva minute maxim o ora:P)
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:57 pm

ma tot enerveaza ca srverul are probleme.are chiar foarte multe .mai degraba sar inchide cateva zile sa se rezolve taote prob.mai este chestia cu prietenii .cand adaug pe cineva la friends cand ma reloghez imi dispare
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:59 pm

Citat :
mai degraba sar inchide cateva zile sa se rezolve taote prob
Ehe ar fi o idee:)...Dar la ce playeri agitati sunt pe serverul asta nush cati dintre ei ar fi de acord(Majoritatea vor sa se joace) lol! .
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 4:00 pm

eu zic ca mai mult pierd timpul cu erorile de la svr decat sa joace Smile)
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 4:29 pm

Ehh aici a dreptate:)...eu ma bat zilnic cu lagul si pierd mult timp fara sa fac nimic;))!Cred ca ideea ta este foarte buna.
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
BlackThief
Moderator
BlackThief


Mesaje : 20
Data de inscriere : 02/02/2010

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 5:37 pm

Da acel prieten eram eu:)) si chiar asta am facut am dat un relog si nu m-am mai putut conecta.Este foarte enervant deoarece chiar cand ai ceva bun sau important de facut poti avea ghinionul sa pice serverul:(
Sus In jos
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 6:17 pm

Eu sunt de acord se se inchida 5zile serveru si sa se rezvole.. Dar nu akm in timpul vacantei, cand incepe scoala... Very Happy
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 9:17 pm

chiar ca ar fi mai bine in timpul scolii .dimineata sa se inchida lol!
Sus In jos
slayerr
Moderator
slayerr


Mesaje : 26
Data de inscriere : 23/01/2010

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 4:33 pm

Eu zic sa se inchida de la 11 la 6 ca eu sunt de dupamasa.......
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 7:25 pm

nu merge asa Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu merge sv .... Empty
MesajSubiect: Re: Nu merge sv ....   Nu merge sv .... Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu merge sv ....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nu merge register !!!
» Ce are ca mie numi merge?
» MERGE SERVERUL????????????????
» Parerea mea fata de Metin2GX
» Va rog ajutatima numi merge metin-ul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Buguri-
Mergi direct la: