Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 sugestie pentru mai multi playeri

In jos 
+3
BL4D3
Defiance
floody
7 participanți
AutorMesaj
floody
Moderator
floody


Mesaje : 39
Data de inscriere : 04/02/2010

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 11:31 am

1: sa se puna la pescar boxuri adik"cutia de la ingerul cu coasa" si mai este si o cutie cu exp pe unele servere sa nu depaseaca 400k (idee temporara sa poata sa vina mai multa lum ecu cat mai ieftin cu atat mai bn )
2:Gm sa dea G la magi cand cer sau arme +0 (tot asa temporar sa vina lume)
3:sa fie in fiecare zi un mai mare numar de metin2 in map 1 ,2 pentru playeri poate chiar un event in map 1 centru
4:cal armat sa poata fi dat daca intri intro breasla sau sa fie dat de gm(la fel)

Ideile astea sunt temporare sa vina lume pe svr daca se aproba va asigur ca eu personal aduc 10,15,20 persoane
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:08 pm

Parerile mele despre sugestiile tale: -.-
1) "Cu cat mai iesftin cu atat mai bine" - nu e chiar asa, ar face jocul prea usor.
2) NU! De ce sa nu muncesti pt. skill-urile alea? G-urile le poti face in 15-20min Mad
3) Event-uri? DA, da map1 si map2 nu cred ca sunt cele mai bune locatii pt asta..se creeaza mult lag, asta ramane la latitudinea GM-ilor.
4) Calul Armat...Contra


Ultima editare efectuata de catre Defiance in Vin Feb 05, 2010 12:43 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
floody
Moderator
floody


Mesaje : 39
Data de inscriere : 04/02/2010

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:11 pm

la punctul patru vreau sa va ganditi cel mai mult pentru ca eu am jucat si pe al svr era plin doar ca era calu lvl 21 de la nivelu 1 si cu boxurile la fel era 0yang death reaper si era full toate ch-urile

Sau mai am o idee :exista niste monede care da spam la bossi sa fie puse la NPC
Sus In jos
BL4D3
Moderator
BL4D3


Mesaje : 12
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti(sa traiesti)

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: ..   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:13 pm

Prima ideea a ta mi se pare destul de stralucita restul e "cancan" bounce
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 12:59 pm

OMG!!Deja exagerati oameni buni:(...voi vreti ca totul sa devina asa de usor?...poi ce rost ar mai avea jocul atunci daca toti ar avea cal armat toti ar avea super arme si super skiluri?...daca vreti sa aveti toate acestea eu vas sugera sa va puneti pe treaba Suspect ....sunt total contra cu toate ideeile tale si ideeile genului asta:(....eu mai degraba as vrea ca jocul sa devina mai greu ca si asa mi se pare prea usor:|
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:38 pm

sunt de acord cu Gaby .daca ar fi toate cehstiile astea ce rost mai are sa joci ? mai bine zis decat sa iti dea cal armat sa rezolve bugul de la grajdar la misiunea de lvl 2 .asta as fi de acord .in concluzie CONTRA total
Sus In jos
BlackThief
Moderator
BlackThief


Mesaje : 20
Data de inscriere : 02/02/2010

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 10:39 pm

Eu as vrea sa fie putin mai greu jocul:) ce zici tu deacuma acolo... nu ar mai avea rost sa joci:)CONTRAAAAAAA
Sus In jos
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:02 pm

floody a scris:
1: sa se puna la pescar boxuri adik"cutia de la ingerul cu coasa" si mai este si o cutie cu exp pe unele servere sa nu depaseaca 400k (idee temporara sa poata sa vina mai multa lum ecu cat mai ieftin cu atat mai bn )
2:Gm sa dea G la magi cand cer sau arme +0 (tot asa temporar sa vina lume)
3:sa fie in fiecare zi un mai mare numar de metin2 in map 1 ,2 pentru playeri poate chiar un event in map 1 centru
4:cal armat sa poata fi dat daca intri intro breasla sau sa fie dat de gm(la fel)

Ideile astea sunt temporare sa vina lume pe svr daca se aproba va asigur ca eu personal aduc 10,15,20 persoane

1: doar daca sunt fff scumpe

2: un skill daca il am la m in 5 min pot sa il fac g

3:sunt pro, nu stirca niste metine Razz

4:nu, dc sa nu muncim pt cal?
Sus In jos
Continut sponsorizat





sugestie pentru mai multi playeri Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pentru mai multi playeri   sugestie pentru mai multi playeri Icon_minitime

Sus In jos
 
sugestie pentru mai multi playeri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AVEM SI NOI O SUGESTIE PENTRU UN EVENT
» O mica sugestie
» GM Online Pe Server
» Pentru Shuringan :P
» Am si eu o sugestie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Sugestii-
Mergi direct la: