Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Heya!!!!!!!!! =]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cr4zyMonkey
Moderator



Mesaje : 2
Data de inscriere : 04/02/2010

Heya!!!!!!!!! =] Empty
MesajSubiect: Heya!!!!!!!!! =]   Heya!!!!!!!!! =] Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:02 pm

Buna tuturor Very Happy Sunt nou pe aici (pe server`ul acesta... ) si am vazut ca sunt si cateva videoclipuri pe youtube cu acest svr...si nu stiu exact dar mi s`a parut ca acolo clientul de la joc este in engleza... as outea avea si eu un download link ?Smile acum am vreo 5 dar nici unul nu este in romana/engleza... daca se poate as dori acela in engleza Very Happy Multumesc Very Happy
Sus In jos
floody
Moderator
floody


Mesaje : 39
Data de inscriere : 04/02/2010

Heya!!!!!!!!! =] Empty
MesajSubiect: Re: Heya!!!!!!!!! =]   Heya!!!!!!!!! =] Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:08 pm

http://www.metin2gx.ro/ intra aici te inregisrezi ie ijocu il bagi in mt2 de preferat mt uk dar eu il am in mt2 ro


Sper ca team ajutat Very Happy
Sus In jos
Cr4zyMonkey
Moderator



Mesaje : 2
Data de inscriere : 04/02/2010

Heya!!!!!!!!! =] Empty
MesajSubiect: Re: Heya!!!!!!!!! =]   Heya!!!!!!!!! =] Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:11 pm

nu prea...eu am vazut cu totul altceva -.- daca s`ar putea as faca cineva un upload...aloo Oo ca eu nu`s din ala destept Neutral nu`s pui de einstein Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya!!!!!!!!! =] Empty
MesajSubiect: Re: Heya!!!!!!!!! =]   Heya!!!!!!!!! =] Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya!!!!!!!!! =]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Ajutor si intrebari-
Mergi direct la: