Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestie Shop

In jos 
+5
Defiance
aLyZ
noobkillah
GaBy
shnakeeRO
9 participanți
AutorMesaj
shnakeeRO
Moderator
shnakeeRO


Mesaje : 33
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg Jiu

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:41 am

1 Sugerez ca la negustorul acela care are lada ork-sef sa fie puse toate lazile....normal la pret mult mai mare.( de exemplu lada reaper 10kk)


2 Si daca se poate ... sa fie puse din nou alea cu pietre metin sau orc-sef DAR cu conditia ca fiecare carcater sa nu poata lua mai mult de 5 sau 10 pe zi(sau cat crede GM ca e syuficient). pro sau contra? Very Happy (si completare : sa fie si pt alti sefi nu doar ork-sef) bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:56 am

Citat :
1 Sugerez ca la negustorul acela care are lada ork-sef sa fie puse toate lazile....normal la pret mult mai mare.( de exemplu lada reaper 10kk)

Lazile de reaper ar trebuii sa fie si mai scumpe;)

Citat :
2 Si daca se poate ... sa fie puse din nou alea cu pietre metin sau orc-sef DAR cu conditia ca fiecare carcater sa nu poata lua mai mult de 5 sau 10 pe zi(sau cat crede GM ca e syuficient). pro sau contra? (si completare : sa fie si pt alti sefi nu doar ork-sef)

Eu as vrea sa fie si moneda pentru Death Reaper sau ceva Wink ...sa fie cam toti bossi si vorba ta sa nu se poate lua dekt 5 pe zi
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:59 am

1: lazile de reaper ar trebui sa fie peste 20kk sau pret mare ( ca din ele pica oteluri arme de 70 75) ...

2:a buna ideea dar daca ar fii monezi cu death reaper si cnv activeaza una si nu poate sal bata affraid ce facem? fugim toti din oras?
sa fie si un fel de monezi cu care sa dispara
Sus In jos
shnakeeRO
Moderator
shnakeeRO


Mesaje : 33
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg Jiu

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:28 pm

1 da cam da

2 pia sa se faca ca dupa 10 sau 15 minute daca nu este omorat sa dispara
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:36 pm

nu sunt de acord sa puna ink ceva sa usureze jocul.cei ma nu poti sa devii mai bun sa mergi in dt ? problema ta .tot puneti sugestii prostesti
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:40 pm

Sunt de acord cu aLyZ, daca s-ar pune summon la toti bosii la NPC unde ar fi farmecul unui Raid Boss sau DT Run?
Sus In jos
Mahmud
Moderator
Mahmud


Mesaje : 35
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 33

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 2:07 pm

prietene....dak vrei u sa nu puna la npc box-uri.... macar un sommon pentru boss din DT, sa faca sa mearga defence +5 pe armuri, sa fac sh eu DT nu numai mentali, nu tzi se pare logic???? eu nu pot ajunge akolo fara merntal sau super buff
Sus In jos
ZiPPP
Moderator



Mesaje : 48
Data de inscriere : 04/02/2010

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 2:32 pm

wow nu am stiut ca pica OTEL Neutral
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 3:16 pm

Stii, de obicei DT Run nu se face singur, asa ca ia-ti cativa prieteni cu tine, sau fa-ti un buffer cu P-uri si te descurci.
Toti vreti "mura-n gura" fara sa munciti deloc.
Sus In jos
Mahmud
Moderator
Mahmud


Mesaje : 35
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 33

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 6:37 pm

Ebola pe metin 2 US (server oficial prietene) faceam Dt run singur singurel cu def +5, deci se poate, aici mai e sh server privat. IronMonkey il facea fara armura pe el =))....

Oricum ce vreau eu sa zic e k dak fac un def +5 pe steal fac Dt run singur ushor, fara dureri de cap, SO i need def +5!!!! dak tzie itzi trebuiesc 10 oameni langa u pt dt run...go go ahead

Wah sh cu muncitul, las-o moale prietene, ca sa pui un defece +5 pe armura muncesti, sparge mulllllllt, nu am cerut sa vina GM sa imi dea reaper box pe moca, pe GOLD sau nush, omg nu ma mai kinui sa explic, oricum nu intelegi!!!!
Sus In jos
Sh00w
Moderator
Sh00w


Mesaje : 116
Data de inscriere : 03/02/2010

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 6:39 pm

Eu zic ca sa faca XcsP mai multi bani ar putea sa puna o lada Reapar sa coste 5lei (5ron) Razz
Sus In jos
Mahmud
Moderator
Mahmud


Mesaje : 35
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 33

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 8:24 pm

eu zic k e si criza financiara, =)))) si nu stiu sigur cati bani o sa faca =)))
Sus In jos
Sh00w
Moderator
Sh00w


Mesaje : 116
Data de inscriere : 03/02/2010

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:15 pm

Eu zic sa se dea Topic Inchis! Daca vrei Lada Reaper fa DT run...

PS: te ajut eu akm ca am cal militar il pof face singur Very Happy (dar imi trebe buffer bun)
Sus In jos
savudavidalex
Moderator



Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/02/2010

Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: ganditiva asa   Sugestie Shop Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:19 pm

ganditiva asa :

Ideea cu 5 ron pt o lada e exagerata pt unii care pretuiesc banii si care sunt in criza afundati
Eu am mai jucat si pe altele ex finalogju2 si pe acela exista toate lazile dar la preturi destul de mari ex: 3kk-5kk iar acolo faci mai greutz banii decat aici
Tot pe finalogju2 unde se gasesc lazile toata lumea are otel pe el sau armura de lvl 66-70 si arme la fel deci care ar mai fi farmecul sa vezi toata lumea la fel deci data viitoare cand mai scoateti idei sa nu le aruncati din avion
Ideea cu monedele este foarte buna ca inaintea ta pot ajunge altii la reaper , 9 cozi , regina paianjen .. .si sa fie din alt regat si copii fara macar putin respect care sa faca ks( adica sa te omoare iar lor sa le cada lada ) deci este o idee buna doar cu monedele in rest mai scarmaniti in cap si scuze pentru cei care au politete si respect pentru ca pe ei nu ii incasez in aceasta categorie ... doar pe copii care nu au bune maniere si nu sunt crescuti corespunzator si te iau la injuraturi si te ameninta ca vorbesc cu GM si ca vei lua ban iar numai la ideea asta tu nu vei mai ataca
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestie Shop Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie Shop   Sugestie Shop Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestie Shop
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am si eu o sugestie
» am shy eo o sugestie de event :)
» Sugestie pt. Forum
» O mica sugestie
» Avem o sugestie foarte buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Sugestii-
Mergi direct la: