Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu pot sa cred ce mai BUG

In jos 
+3
aLyZ
CaTaW95
Ecstasyy
7 participanți
AutorMesaj
Ecstasyy
Moderator



Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/02/2010

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:22 pm

Va rog mult de tot eu nu mai pot prima data mia disparut 5kk si peste o ora pica serveru reintru pe server si de unde sa mai gasesc ninfa +5 nu am mai gasit-o am si martor am cumparat mai intainte arma la +4 de la un baiat
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:27 pm

Ecstasyy a scris:
Va rog mult de tot eu nu mai pot prima data mia disparut 5kk si peste o ora pica serveru reintru pe server si de unde sa mai gasesc ninfa +5 nu am mai gasit-o am si martor am cumparat mai intainte arma la +4 de la un baiat

si eu am pierdut nimfa +6 si GM nu vrea sa mio dea inapoi scratch Neutral
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
Ecstasyy
Moderator



Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/02/2010

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: poi   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 2:40 pm

ce drq frate eu de unde sa stiu ca pica iteme de pe mine ca sa fac printuri de unde vreti sa stiu ca nu o sa mai am arma lol
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:33 pm

eu cred ca nar trebui sa ti se returneze imediat.de cand au inceput sa dispara iteme cand se restarteaza relogul s-a precizat clar ca fiecare jucator sasi faca Screen Shot la iteme .deci e cam problema ta
Sus In jos
Ecstasyy
Moderator



Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/02/2010

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: ma   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:35 pm

pai ma cum drq cumpar un intem ii fac screen mai cumpar 1 iar ii fac scrieen ce drq fac 1000 de screenuri lol am dat 7kk pe ninfa aiaX(
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:36 pm

Ecstasyy a scris:
pai ma cum drq cumpar un intem ii fac screen mai cumpar 1 iar ii fac scrieen ce drq fac 1000 de screenuri lol am dat 7kk pe ninfa aiaX(
eu zik ca e cazul sa te calmezi dak uh faci asa ptr o nimfa +5 inseamna k daca aveai nimfa +9 ii injurai pe toti:| asteapta si uh sa se rezolve toate probl serverului
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 4:07 pm

Citat :
pai ma cum drq cumpar un intem ii fac screen mai cumpar 1 iar ii fac scrieen ce drq fac 1000 de screenuri lol am dat 7kk pe ninfa aiaX(
Din cate am vazut eu screenurile ti se salveaza automat intrun folder al jocului(folderul screenshoot) asa ca nu trebuie decat sa apesi ctrl+print screen si ai facut un screen(dureaza doar 1 secunda Very Happy )

P.S.:Daca esti din regatul galben iti fac eu un nymph numai sa numai fi asa de furios affraid
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
BlackThief
Moderator
BlackThief


Mesaje : 20
Data de inscriere : 02/02/2010

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 4:44 pm

GM nu mai raspunde de itemele voastre daca sunt pierdute si nu aveti screenuri cu ele.Vi s-a comunicat sa faceti printuri la iteme:)
Sus In jos
Defiance
Moderator
Defiance


Mesaje : 29
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 5:06 pm

Gm a spus clar sa nu mai faceti modificari itemelor cand vedeti ca serverul are crash-uri asa de des.
Dupa fiecare restart se pierd itemele modificate in ultimele 5 minute (parca), in majoritatea cazurilor, asa ca aveti si voi rabdare si nu mai faceti upgrade-uri, sau trade-uri pana nu devine mai stabil, vedeti bine ca are crash din 5 in 5 minute Sad . (am invatat-o pe pielea mea ) Crying or Very sad
Sus In jos
Sh00w
Moderator
Sh00w


Mesaje : 116
Data de inscriere : 03/02/2010

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 6:37 pm

Fati tot timpul SCREEN la iteme. Daca nu sti cum uite iti explic eu:
Apesi Print Screen dupaia te duci in Paint dai la Edit si dupaia apesi Paste.
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:40 pm

shoow te contrazic la chestia cu pain.nu trebuie niciun paint sau copy sau paste.apesi butonul pentru screen shot langa scroll lock .apoi te duci in folderul in care ai metin si iti apare acolo un folder care se numese "screen shots ".intri acolo si ai toate screenurile facute in joc .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu pot sa cred ce mai BUG Empty
MesajSubiect: Re: Nu pot sa cred ce mai BUG   Nu pot sa cred ce mai BUG Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu pot sa cred ce mai BUG
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cred ca e o idee buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Jocul Metin2Galaxy :: Buguri-
Mergi direct la: