Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cred ca e o idee buna

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
xRYUx
Moderator



Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/02/2010

Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: Cred ca e o idee buna   Cred ca e o idee buna Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:21 pm

ce sp de un metin de lvl 100 unde sa apara monstri incepand de al orci si termind cu milenari dar care sa nu fie usor de gasit un GM sa spuna harta si coordonatele de ex Padurea Stafiilor 463:836
ast pareri Smile
Sus In jos
CaTaW95
Moderator
CaTaW95


Mesaje : 88
Data de inscriere : 03/02/2010
Varsta : 28

Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca e o idee buna   Cred ca e o idee buna Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 3:30 pm

xRYUx a scris:
ce sp de un metin de lvl 100 unde sa apara monstri incepand de al orci si termind cu milenari dar care sa nu fie usor de gasit un GM sa spuna harta si coordonatele de ex Padurea Stafiilor 463:836
ast pareri Smile
Ideea nu e rrea dar mai intai sa se rezolve problema cu serverul:)
Sus In jos
http://lost-forum.pro-forums.org/index.htm
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca e o idee buna   Cred ca e o idee buna Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:46 am

ca sa batem un metin de lv 100 trebuie sa atace multi, si daca ataca multi nu vor pica din el chestii tari Neutral 5/10
Sus In jos
xRYUx
Moderator



Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/02/2010

Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca e o idee buna   Cred ca e o idee buna Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:06 pm

noobkillah ai dreptate dar iti imaginezi ca dak da in el unu de lvl 40-45-50 nu o sa reziste pana la sfarsit ca cel mai slab moob va fii orc negru asa cati dai seama de ex la copac rau nu rezista unu de lvl 50 sau la milenari tot asa eu am sp asta pt ca pe alt server (nu fac reclama ca nui frumos)sa organizat asa cv iar playery sub lvl 65 nu au rezistat si nu au primit nimik
Sus In jos
savudavidalex
Moderator



Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/02/2010

Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: buna ideea   Cred ca e o idee buna Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:18 pm

este o idee buna ... dar te intrebi un mic lucru :

vine unu chiar daca pare lvl 50-60 poate sa aiba iteme de pe cont de lvl 80 de exemplu fms+9 medie peste 50% cu pietre+4 active pe el si cu alte chestii cu care sa reuseasca sa le distruga .... sa nu spunem ca poate avea vrajile la P deci nu justifica leul dupa ragnet ..... pe intelesul unora nu justifica un player dupa lvl
Sus In jos
xRYUx
Moderator



Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/02/2010

Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca e o idee buna   Cred ca e o idee buna Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:25 pm

ai dreptate dar am sp ca orsa fie si si milenari nu o sa fie 1 milenar la metin o sa fie multi si oricum cu iteme de lvl 80+9cum ai sp u si sa fie un mental bun o face fata la cativa milenari dar nici asa nu face fata la mai multi de 5-6 max credema ca stiu bn de pe serveru ala eu la 2k aparare au iesit 8 milenari si mau spart lol!
deci ai inteles dc am sp ca nu face face unu de lvl <50metal
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cred ca e o idee buna Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca e o idee buna   Cred ca e o idee buna Icon_minitime

Sus In jos
 
Cred ca e o idee buna
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o noua idee
» am o noua idee
» idee buna ast pareri :P :D
» Nu pot sa cred ce mai BUG
» Am eu una buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Comunitate :: Events-
Mergi direct la: