Metin2 Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Metin2 Galaxy (Romania)
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 idee buna ast pareri :P :D

In jos 
+4
aLyZ
GaBy
shnakeeRO
noobkillah
8 participanți
AutorMesaj
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:48 am

eo propun sa fie un fel de magazin de unde sa se poata cumpara sau inchiria (fff scump) armuri de rege ( pt cateva ore, zile, saptamani,,,)

ce ziceti? buna iddea nu? Razz
Sus In jos
shnakeeRO
Moderator
shnakeeRO


Mesaje : 33
Data de inscriere : 04/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg Jiu

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:50 am

daaaa e suuper si nu numai de rege si BS sau arme legendare PROO
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:51 am

Mai bine ar fi un concurs lunar(de dueluri) in fiecare kingdom si cn va castiga va primii armura timp de o luna...
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:52 am

eu tot zic ca e mai bn sa facem cu inchiriat sau cumparat ( fff scump cu Gold) ... ca sa aiba toti sansa sa aiba armura de rege Razz
Sus In jos
GaBy
Admin
GaBy


Mesaje : 84
Data de inscriere : 24/01/2010

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:17 pm

Da dar eu ma gandeam ca cel cu armura de rege sa fie denumit drept regele kingdomului(1 luna)...si el sa poate pregatii invazii(sa atace un kingdom alt kingdom)
Sus In jos
https://metin2galaxy.catsboard.com/
noobkillah
Moderator
noobkillah


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:20 pm

GaBy a scris:
Da dar eu ma gandeam ca cel cu armura de rege sa fie denumit drept regele kingdomului(1 luna)...si el sa poate pregatii invazii(sa atace un kingdom alt kingdom)

poate si asta dar eu ziceam sa se inchirieze cu baniii
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 12:37 pm

mai bine cum zice gaby.sa muncim si noi pentru ceva macar
Sus In jos
savudavidalex
Moderator



Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/02/2010

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 9:50 pm

GaBy a scris:
Da dar eu ma gandeam ca cel cu armura de rege sa fie denumit drept regele kingdomului(1 luna)...si el sa poate pregatii invazii(sa atace un kingdom alt kingdom)


Scuzama ca te contrazic dar dupa parerea mea cel mai bun din acel regat va castiga adica cel cu lvl cel mai mare iar mai este o problema ... cineva poate sa intre la duel cu cineva de lvl 80 , acela fiind lvl 50-60 deci as vrea sa fie asa

lvl 15-30- winner(1)
lvl 31-45- winner(2)
lvl 46-60- winner(3)
lvl 60-75 winner (4)
lvl 75-85 winner(5)

urmatoarea etapa
winner 1 vs winner 2
winner 3 vs winner 4
castigatorul dintre 3 si 4 va lupta cu 5


asa vor fi sanse egale ... pe langa ca romanul nu este un om drept si va spune ca totul a fost aranjat si ca de exemplul winner 1 va castiga pt ca ceilalti nu au scuturile, coifurile sau altele pe ele
Sus In jos
xRYUx
Moderator



Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/02/2010

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 10:08 pm

o idee interesant dar am o inrebare cat sa coste armurile king 300kk>in sus scratch Question
ca aici se fac usor bani
Sus In jos
aLyZ
Moderator
aLyZ


Mesaje : 114
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Botosani

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:31 pm

ma e cea mai proasta idee sa se puna king la shop.deci gura mica
Sus In jos
Finzz
Moderator
Finzz


Mesaje : 19
Data de inscriere : 01/02/2010

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 5:30 pm

eu sunt pro cu gaby ...
Sus In jos
http://file:///C:/Documents%20and%20Settings/alex/Desktop/motoci
BlackThief
Moderator
BlackThief


Mesaje : 20
Data de inscriere : 02/02/2010

idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 5:35 pm

Inca nu cred ca avem nevoie de armura de rege.Mai asteptati sa se dezvolte serverul:)

Armele de 80 nu le faci asa de greu deoarece sansa de succes este mare:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





idee buna ast pareri :P :D Empty
MesajSubiect: Re: idee buna ast pareri :P :D   idee buna ast pareri :P :D Icon_minitime

Sus In jos
 
idee buna ast pareri :P :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O idee buna
» Cred ca e o idee buna
» Am eu una buna
» am o noua idee
» am o idee pentru un nou event

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Galaxy :: Comunitate :: Events-
Mergi direct la: